Dobierz biżuterię do znaku zodiaku

Odpowiednio dobrany do znaku zodiaku kamień potrafi wydobyć i podkreślić najlepsze atuty naszego charakteru. Tak przynajmniej twierdzą miłośnicy i znawcy astrologii. Dowiedz się, jaką biżuterię powinnaś nosić, aby los ci sprzyjał.

Baran (21.03.–19.04.)

Kobiety spod znaku Barana są aktywne i energiczne. Mają zdolność do podejmowania szybkich i wyjątkowo trafnych decyzji. Barany to urodzeni przywódcy, niecierpliwi i agresywni indywidualiści. Ich szczęśliwe kamienie to ametyst, jaspis i malachit. Do silnej osobowości Barana będzie pasowała biżuteria przyciągająca wzrok, np. duży pierścionek z ametystem.

Byk (20.04.–22.05.)

Szczęśliwym kamieniem Byka jest kwarc różowy. Byki uwielbiają rozpieszczać się cennymi, oryginalnymi przedmiotami. Lubią luksus, korzystanie z życia i poświęcanie dużo czasu na pielęgnację swojego wyglądu zewnętrznego. Kobiety będą wyglądały obłędnie w kolczykach z różowym kwarcem.

Więcej o biżuterii na portalu:  

Bliźnięta (23.05.–21.06.)

Bliźnięta bardzo szybko się nudzą, dlatego ich biżuteria powinna być nietuzinkowa. Są zmienne i często zmieniają zarówno swoje zainteresowania, jak i hobby. Biżuteria, która wydobędzie ukryty urok Bliźniąt to broszka z kryształem górskim, który jest przypisany do tego znaku zodiaku.

Rak (22.06.–22.07.)

Kobiety spod znaku Raka są wyjątkowo nieśmiałe. Nie lubią swoim zachowaniem przyciągać uwagi, to zadanie powinna spełnić ich biżuteria. Raki powinny postawić na najmodniejszy design i różowe złoto w połączeniu z ich szczęśliwym kamieniem, którym jest onyks.

Lew (23.07.–23.08.)

Lwy w przeciwieństwie do poprzedniego znaku zodiaku uwielbiają być w centrum zainteresowania. Swoim swobodnym stylem bycia z łatwością wzbudzają zainteresowanie płci przeciwnej. Kobiety spod tego znaku są silne i dominujące. Ich kamień to bursztyn. Naszyjnik z bursztynem będzie idealnie podkreślał ich mocną osobowość.

Panna (24.08.–22.09.)

Szczęśliwym kamieniem tego znaku zodiaku jest jaspis. Niestety, wybór biżuterii idealnej dla kobiety spod tego znaku może okazać się nie lada wyzwaniem, gdyż Panny są wyjątkowo krytyczne i wymagające. Efektowna zawieszka z jaspisem do bransoletki może okazać się najlepszym wyjściem.

Waga (23.09.–22.10.)

Wagi to kobiety ceniące klasykę i elegancję ponad wszystko. Są bardzo opanowane i zrównoważone. Biżuteria kobiety spod znaku Wagi powinna być delikatna, dyskretna. Ich kamieniem jest heliotrop.

biżuteria dobrana do znaku zodiaku

Skorpion (23.10.–21.11.)

Skorpiony są energiczne, pełne życia i bardzo namiętne. Mają ognisty temperament, wrodzoną ciekawość i wytrwałość. Uparcie dążą do realizacji wszystkich postawionych sobie celów. Ich szczęśliwy kamień to karneol.

Strzelec (22.11.–21.12.)

Kobiety spod znaku Strzelca są niezwykle ciepłymi i życzliwymi osobami. Tryskają optymizmem, a uśmiech praktycznie nigdy nie schodzi im z twarzy. Potrafią z każdej porażki szybko wyciągnąć lekcję i ruszyć naprzód. Ich charakter podkreślą efektowne kolczyki z turkusem.

Koziorożec (22.12.–19.01.)

Koziorożce to najwięksi realiści spośród wszystkich znaków zodiaku. Kobiety spod tego znaku są wyjątkowo dojrzałe – znacznie bardziej, niż wskazuje na to ich wiek. Są praktyczne i wytrwałe, i właśnie taka powinna być ich biżuteria. Szczęśliwy kamień Koziorożców to kwarc dymny.

Wodnik (20.01.–18.02.)

Ich kamień to sokole oko. Wodniki cenią sobie indywidualność. Nie znoszą nudy i monotonii. Zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym poszukują nieustannych bodźców i zmian. Najlepsza będzie dla nich biżuteria artystyczna.

Ryby (19.02.–20.03.)

Kobiety spod znaku Ryb są uparte i nie lubią kompromisów. Z drugiej strony to obdarzone niezwykłą intuicją marzycielki, które pragną w życiu romantycznych chwil i uniesień. To zmienne i bardzo kreatywne znaki zodiaku. Kamieniem, który przyniesie im równowagę i szczęście, jest koral.

Oczywiście wybór biżuterii będzie zawsze kwestią indywidualną każdej z nas. To w końcu od nas zależy, czy lepiej będziemy czuć się w dużym naszyjniku czy delikatnych kolczykach. Może jednak czasami warto zaufać gwiazdom i przekonać się, co dobrego może z tego wyniknąć.

 

Kategorie: